Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

11 czerwca 2017 r. odbył się X Rajd Rowerowy Doliną Narwi. Całymi rodzinami, w doskonałych humorach, ruszyliśmy spod siedziby łomżyńskiego Stowarzyszenia. Pogodę mieliśmy wprost wymarzoną. Trasa wszystkim dobrze znana, z Łomży do Nowogrodu, z kilkoma postojami, upłynęła w miłej atmosferze. Kiedy dotarliśmy na umówione miejsce, czekało już na nas ognisko. Wspólne pieczenie kiełbasek, odpoczynek na łonie natury ale też zwiedzanie ukrytych w lasach bunkrów wszystkich wprawiło w jeszcze lepszy nastrój.
Po powrocie do Stowarzyszenia zebraliśmy się na placu, gdzie grillowania i dyskusjom nie było końca. Tak przemiły dzień zakończył się ciekawymi opowieściami zebranych, wspólnie wypitą kawą i obejrzeniu relacji fotograficznej z dzisiejszej wyprawy na nowym, wielkim ekranie jaki zakupiliśmy z projektu.
Do zobaczenia za rok.

Galeria (X Rajd rowerowy)

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol