Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

10 stycznia 2015

Wspólnymi siłami wykonaliśmy prace termoizolacyjne poddasza. Ułożyliśmy wełnę mineralną i dzięki temu znacznie zmniejszymy straty ciepła. Przy okazji rozładowaliśmy palety z drewnem i teraz kolejny miesiąc mamy czym palić.

8 marca 2015

Walne Zebranie Członków sprawozdawczo-wyborcze. Przyjęto sprawozdanie merytoryczne i finansowe z wykonania zadań statutowych za rok 2014. W wyniku głosowania dotychczasowi członkowie Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego będą pełnić swoje funkcje przez kolejną dwuletnią kadencję.

26 marca 2015

Wielkanoc. Po raz drugi spotkaliśmy się w naszej nowej siedzibie. W spotkaniu udział wzięli:

  • Jego Ekscelencja ks bp Tadeusz Bronakowski
  • oo Jan - z Klasztoru Ojców Kapucynów w Łomży
  • Pan Paweł Kołakowski - Dyrektor WOPiTU w Łomży
  • Pani Anna Maksymiuk - właścicielka ośrodka terapii NEOFITA w Łomży
  • Pani Anna Bigiej i Pani Klaudia Wróblewska - z Wydziału Profilaktyki Urzędu Miejskiego w Łomży
  • Pan Waldemar Witkiewicz - Nadleśniczy z Nadleśnictwa w Łomży
  • Uczestnicy grupy AA "Jutrzenka" w Łomży
  • Nasi przyjaciele z Otwocka i Łysych
  • członkowie stowarzyszenia i nasi sympatycy z Łomży, Kolna, Nowogrodu, Starej Łomży.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i zakończyło się około godziny 22:00. Tradycyjnie sporządziliśmy dokumentację fotograficzną i niektóre zdjęcia dostępne są w naszej Galerii (Wielkanoc).

16 czerwca 2015

VIII Rajd rowerowy doliną Narwi. Udział wzięło 30 osób. Tarasa wycieczki taka sama jak w roku ubiegłym. Całość zrealizowaliśmy z własnych środków.

Galeria (VIII Rajd rowerowy)

24 czerwca 2015

Rozpoczęliśmy cykl szkoleń dla członków stowarzyszenia pełniących dyżury w Centrum Informacyjnym. Szkolenie prowadzi Pan Paweł Kołakowski - Dyrektor WOPiTU w Łomży. Zdobywanie wiedzy i podnoszenie własnych kwalifikacji z pewnością przyczyni się do lepszego kontaktu z osobami, które poszukują pomocy. Przewidujemy kilka spotkań.

24 - 26 lipca 2015

Realizujemy program pt "Życie z tyranem", który przeznaczony jest dla ofiar przemocy domowej. Do udziału zaprosiliśmy uczestniczki grupy Al-anon z Łomży. Zajęcia prowadziła pani Renata Szymańska - psycholog z WOPiTU w Łomży. Zadanie realizowane w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej.

Galeria (Warsztaty "Życie z tyranem")

14 - 16 sierpnia 2015

Wyjazd integracyjny do Krakowa - spotkanie z członkami Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich "Krąg" z Krakowa. Przy okazji zwiedzamy Kopalnię soli w Wieliczce, Morskie Oko i zabytki Krakowa. Trzydniowa wyprawa pozostawiła niezapomniane wspomnienia.

Galeria (Kopalnia soli w Wieliczce, Nad Morskim OkiemSpotkanie integracyjne z KrakowiakamiZwiedzanie Krakowa)

29 - 30 sierpnia 2015

VII Forum trzeźwościowe. Rozpoczęliśmy w sobotę mszą świętą i drogą krzyżową. Później w klubie "Bonar" odbył się mityng AA i zabawa taneczna. W niedzielę 30 sierpnia przy parafii św. Andrzeja Boboli Festyn rodzinny "Żyj zdrowo kolorowo".

Galeria (Forum trzeźwościowe)

13 września 2015

Wycieczka rowerowa i wspólny grill. Udział wzięli nasi członkowie i sympatycy. Było to ostatnie zadanie z programu "Zdrowy i trzeźwy styl życia" współfinansowanego przez UM w Łomży.

Galeria (Wycieczka rowerowa na pożegnanie lata)

17 grudnia 2015

Wigilia w gronie przyjaciół. Przybyło ponad 50 osób. Złożyliśmy sobie życzenia. Wspominaliśmy dawne Wigilie. Czas mijał bardzo szybko. Przed nami już tylko powitanie Nowego Roku.

Galeria (Wigilia)

31 grudnia 2015

Sylwester i powitanie Nowego 2016 Roku. W stowarzyszeniu zebrało się spore grono osób. W miłej atmosferze spędzaliśmy ostatnie godziny mijającego roku. Oprócz dorosłych były również dzieci. Aby dzieciakom zrobić frajdę poszliśmy na łomżyński Rynek obejrzeć pokaz sztucznych ogni. Mróz był duży, ale nikomu to nie przeszkadzało. Po powrocie do stowarzyszenia czekała na nas gorąca herbata.
Pięknie pożegnaliśmy ten odchodzący rok.

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol