Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

15 marca 2009

Odbyło się pierwsze w tym roku Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. W trakcie spotkania przyjęto sprawozdanie i bilans za rok 2008.
Omówiono sprawy dotyczące działań jakie podejmiemy w roku bieżącym.

15 - 17 maja 2009

Planowaliśmy wycieczkę do Zakopanego, Krakowa i Wieliczki. Miał to być wyjazd 3 dniowy. Niestety nie nazbieraliśmy odpowiedniej ilości chętnych.
W przygotowaniach,opracowaniu trasy i zabezpieczeniu przewodników pomagał nam łomżyński PTTK. Być może termin został wybrany niefortunnie. To czas matur i komunii. Nie rezygnujemy z tych planów i może następnym razem (w innym terminie) dojdzie do skutku.

31 maja 2009

II edycja rajdu rowerowego doliną Narwi. W tym roku wzięło udział 33 uczestników. Relacje i zdjęcia na stronie.
Finansowo pomogło nam Starostwo Powiatowe w Łomży i Gmina Łomża a także nasi sponsorzy:

 • Hurtownia BOS w Łomży
 • Zakłady Mięsne JBB w Łysych
 • Serwis rowerowy w Łomży

Za rok będzie nas więcej.

Galeria (II Rajd rowerowy)

6 - 7 czerwca 2009

Kolejna pielgrzymka do Częstochowy na Dni Skupienia już za nami. Galeria wzbogaciła się o kolejne zdjęcia (Częstochowa). W tym roku razem z nami pojechali pielgrzymi z:

 • Zambrowa
 • Ciechanowca
 • Wysokiego Mazowiecka
 • Ostrowi Mazowieckiej

Uczestnicy z kilku miast stworzyli niepowtarzalną atmosferę - zarówno podczas przejazdu jak i pobytu w Częstochowie.
Pogoda co prawda nie dopisała, ale nie miało to wpływu na humory uczestników. Gorąca kawa i herbata rozgrzewała zmarzniętych.

25 - 26 lipca 2009

Zrealizowaliśmy kolejne zadanie - wyjazd do Lichenia na Dni Trzeźwości. Kilka osób ze względów osobistych zrezygnowało, ale daliśmy radę. To była kolejna udana wyprawa.

23 sierpnia 2009

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze członków Stowarzyszenia. Kończy się kadencja obecnie działającego Zarządu. Podsumowanie ostatniego roku działalności oraz wybory nowych władz. Walne Zebranie przyjęło sprawozdanie przedstawione przez Zarząd. Wybory zostały przełożone na inny termin.

20 września 2009

Walne zebranie Członków Stowarzyszenia mające na celu wybór nowych władz. W wyniku wyborów do nowych władz Stowarzyszenia weszli:

 1. Komisja Rewizyjna: M. Bancerz, A. Ciuchnicki, M. Warzyński
 2. Zarząd: J. Rewucki, A. Werczyński, H. Felter

14 listopada 2009

Po raz kolejny członkowie Stowarzyszenia brali udział w oranizacji obchodów rocznicowych łomżyńskich grup AA.

 • XXI rocznica Grupy AA "Omega"
 • XIV rocznica Grupy AA "Jantar"

Plan uroczystości:

18:00 - Msza św.w kościele oo. Kapucynów
19:00 - Powitanie gości w MDKDŚT "Bonar" ul. Woj. Polskiego 3
19:15 - Występ Zenona Faszyńskiego - niepełnosprawnego poety łomżyńskiego, pt." A kiedyś miałem sen"
20:30 - Mityng otwarty AA
21:00 - Zabawa taneczna

Przybyło bardzo wielu gości. Znaczna część to stała ekipa, która przyjeżdza do nas rokrocznie. Niektórzy byli po raz pierwszy.
Zebrani obejrzeli wzruszający występ Zenona Fraszyńskiego i jego zespołu. Otwarty mityng AA zgromadził całą salę. W międzyczasie rozpoczęła się również zabawa taneczna. Grał "DJ Piotrek". Oblegany był również bufet, gdzie serwowano: kawę, herbatę, kiełbasę i bigos.
Za rok kolejna rocznica, na która już teraz serdecznie zapraszamy.

28 listopada 2009

Starym zwyczajem odbyła się zabawa "Andrzejkowa". Wszystkie pomieszczenia zostały odpowiednio przygotowane i ozdobione. Urządziliśmy "stół szwedzki" ze słodkościami i napojami. W bufecie była kawa i herbata. Oczywiście wszystko za free. Sporo słodkości, szczególnie ciasta przynieśli sami uczestnicy zabawy.

Nie było lania wosku, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Dziękujemy naszym gościom z Zambrowa za przybycie. Przed nami jeszcze Wigilia i Sylwester.

19 grudnia 2009

Spotkanie opłatkowe w gronie przyjaciół i znajomych. Swoją obecnością zaszczycili nas goście z innych miejscowości. Potrawy wigilijne przygotowali uczestnicy spotkania. Życzenia, uśmiechy i miła atmosfera jaka zapanowała udzieliła się wszystkim. Słuchaliśmy kolęd i wspominaliśmy poprzednie, wspólne spotkania wigilijne.

Spotkanie zakończyliśmy przed 21:00, ponieważ niektórzy mieli szmat drogi do domu.

31 grudnia 2009

Bal Sylwestrowy na trzeźwo.
Kończy się kolejny rok. Rok niełatwy, tak jak i poprzednie. Odnieśliśmy kilka sukcesów realizując nasze pomysły. Niestety nie wszystkie - kłopoty finansowe nie pozwoliły kilku zadań zrealizować. Zabawę Sylwestrową, zorganizowaliśmy na zasadzie przyjętej w ubiegłym roku. Warunkiem udziału była trzeźwość. Przyjść i bawić się z nami mógł każdy. Prosiliśmy tylko o przyniesienie ulubionych potraw. Jak zwykle uczestnicy nie zawiedli i jedzenia było w bród.

O naszej imprezie napisała w wydaniu z 30 grudnia Gazeta Współczesna. Link do artykułu. Również portal "zambrow.org", który od 3 lat propaguje nasze imprezy.

Serdecznie dziękujemy. Jest to kolejny dowód sympatii dla naszych poczynań w zakresie promocji trzeźwego stylu życia.
Żegnamy ten rok z uśmiechami na twarzy i poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol