Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

W tym roku rozpoczęliśmy serię szkoleń dla członków stowarzyszenia i zainteresowanych naszymi działaniami sympatyków.

Do 26 czerwca odbyły się dwa. Pierwsze z zakresu osobowości człowieka i drugie pierwszy kontakt. Oba szkolenia prowadzili nasi członkowie posiadający odpowiednią wiedzę i uprawnienia.

Osobowość człowieka – zachowania behawioralne i niebehawioralne

Szkolenie przygotował Sebastian. Bardzo byłem ciekaw jak to wszystko będzie się odbywać. Byłem bardzo miło zaskoczony. Przygotowanym materiałem (prezentacją) oraz sposobem przedstawienia zagadnienia. Dobra relacja i komunikacja prowadzącego z uczestnikami powodowała, że całe zajęcia były bardzo interesujące.

Na koniec mieliśmy sami ocenić swoją osobowość a później taka ocenę wystawialiśmy innym. Każdy miał przypiętą na plecach kartkę na które były zapisywane oceny. W większości wypadków samoocena i ocena uczestników była zbieżna. W trzech przypadkach wystąpiły niewielkie różnice.

Sebastian wyjaśnił, że żadna osobowość nie jest zła. Omówił każdą z nich oraz sposoby postępowania z taką osobą.

Po zakończeniu zajęć jeszcze jakiś czas dyskutowaliśmy na ten temat.

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol