Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

Szkolenie w zakresie „Pierwszy kontakt” przygotowała i prowadziła Agata. Już wcześniej mieliśmy  możliwość skorzystania z jej wiedzy i doświadczenia, dlatego byłem spokojny o przebieg szkolenia.

Dowiedzieliśmy się jak powinno przebiegać spotkanie z człowiekiem, który przyszedł po pomoc. Później były odgrywane scenki. Nagrywaliśmy je i później już na spokojnie omawialiśmy jakie błędy popełnialiśmy. Scenki wymyślane były ad hoc i czasami były naprawdę bardzo kłopotliwe dla osoby, która miała udzielić informacji i pomocy. Daliśmy jednak radę. Mam nadzieję, że wszyscy przyjęli do serca uwagi Agaty i już w pracy te niedociągnięcia nie będą miały miejsca.

Do przeprowadzenia zajęć użyliśmy zakupionych w tym roku ekranu i rzutnika oraz w latach wcześniejszych kamery i aparatu fotograficznego. Dzięki temu przekaz wizualny był fantastyczny.

Każdy z prowadzących na przygotowanych materiałach umieścił nasze logo co bardzo mi się spodobało. Świadczy to o tym, że prowadzący są związani ze Stowarzyszeniem i te materiały przygotowali specjalnie dla nas.

Mając takich specjalistów podniesiemy swoje kwalifikacje, dowiemy się również jacy jesteśmy, co możemy zmienić w naszym postępowaniu i postrzeganiu świata i ludzi.

Przed nami kolejne szkolenia: język angielski i obsługa komputera. Ponieważ nie mamy wśród członków osoby, która mogłaby poprowadzić zajęcia z angielskiego podpiszemy umowę z taka osobą. Obsługę komputera zainteresowanym przedstawi Artur.

Zawiesiliśmy wysoko poprzeczkę i jestem pewien, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i korzyścią dla uczestników.

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol