Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

13 marca 2016

Walne zebranie członków Stowarzyszenia. Zarząd przedstawił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok 2015. W głosowaniu jawnym oba sprawozdania zostały przyjęte. Przedstawiono również projekty o dofinansowanie zadań w roku bieżącym, które zostały złożone do Urzędu Miejskiego w Łomży oraz Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku.

21 marca 2016

Spotkanie Wielkanocne, w którym udział wziął JE ks bp Tadeusz Bronakowski i inni zaproszeni goście. Poczęstunek przygotowaliśmy we własnym zakresie. W gronie przyjaciół i sympatyków miło spędziliśmy czas.

Galeria (Wielkanoc)

19 czerwca 2016

IX Rajd rowerowy doliną Narwi. Udział wzięło ponad 30 osób. Pojechaliśmy do Nowogrodu aby przy okazji wziąć udział w obchodach Dni Kultury Kurpiowskiej. Sporządziliśmy dokumentację fotograficzną i filmową. Wycieczka była częścią naszego programu "Zdrowy i trzeźwy styl życia", na który otrzymaliśmy dotację z UM w Łomży.

Galeria (IX Rajd rowerowy)

2 lipca 2016

Oprócz zadań statutowych wykonujemy jeszcze wiele innych prac. 2 lipca pomalowaliśmy fasadę budynku od strony parkingu. Teraz mamy już zagospodarowany cały ten teren.

15 - 17 lipca 2016

W Ośrodku "Rybitwa" w Czarnej Wsi koło Rajgrodu odbyła się pierwsza część warsztatów "Życie z tyranem". Udział wzięło 30 osób. Kolejne w sierpniu i we wrześniu.

Galeria (Warsztaty "Życie z tyranem" cz. 1)

19 - 21 sierpnia 2016

Druga część zaplanowanych na ten rok warsztatów dla ofiar przemocy.

Galeria (Warsztaty "Życie z tyranem" cz. 2)

27 - 28 sierpnia 2016

VIII Forum trzeźwościowe. W sobotę 27 sierpnia odbyła się msza święta rozpoczynająca Forum. Później droga krzyżowa i na zakończenie mityng AA. Dla gości przygotowane były kiełbaski z grilla. Był więc i czas na rozmowy i wymianę doświadczeń.

28 sierpnia odbył się Festyn rodzinny pt "Uśmiechnij się". Przygotowaliśmy 5 konkursów z nagrodami oraz wiele atrakcji, które były bezpłatne. Między 14:00 a 16:00 obyła się debata pt "Trzeźwość zobowiązuje". Przez cały dzień trwały występy dzieci i młodzieży. Całość przygotowała Pani Magdalena Sinoff. Urząd Gminy w Łomży dla uczestników Festynu sprezentował grochówkę, którą przygotowało Gospodarstwo Agroturystyczne "W Jędrusiowej zagrodzie".

Forum trzeźwościowe tak jak wycieczka rowerowa i warsztaty dla ofiar przemocy odbyły się dzięki dotacji UM w Łomży w ramach ŁPPiRPA oraz IU na 2016 r.

Galeria (Forum trzeźwościowe - Msza św. i Droga Krzyżowa, Forum trzeźwościowe - KonkursyForum trzeźwościowe - Występy i pokazyForum trzeźwościowe - Migawki)

9 - 11 września 2016

Trzecia część warsztatów. Pogoda dopisała i w wolnym czasie korzystaliśmy z kąpieli słonecznej. Uczestnicy wypełnili przygotowaną przez prowadzącą ankietę. Ocena jest bardzo dobra. Poza tym zebraliśmy podziękowania za całą organizację zajęć.

Galeria (Warsztaty "Życie z tyranem" cz. 3)

19 grudnia 2016

Wigilia w Stowarzyszeniu. Przybyło wielu gości m.in. s Otwocka, Łysych, Ostrołęki. Oczywiście również z Łomży. Wysłuchaliśmy ks. biskupa Tadeusza Bronakowskiego. Fragment Biblii przeczytał oo Jan. Złożyliśmy sobie życzenia i przełamaliśmy się opłatkiem. Jak zwykle przygotowaliśmy pyszne potrawy wigilijne. Najedzeni śpiewaliśmy kolędy. Spotkanie zakończyło się przed godziną 21:00.

Galeria (Wigilia)

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol