Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

Po raz dwunasty pojechaliśmy z Łomży do Nowogrodu w ramach Rajdu Rowerowego Doliną Narwi. W tym roku te sportowo-rekreacyjne wydarzenie zorganizowaliśmy jako zwycięzcy V edycji programu grantowego "Decydujesz, pomagamy". Było piknikowo i rodzinnie.

Około 50 uczestników wyruszyło z ul. Dwornej i na dwóch kółkach dotarło do Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie. Stamtąd po powrocie na wszystkich czekała wspólna zabawa połączona z grillowaniem.

Rajd miał na celu integrację mieszkańców. Myślimy, że ten cel osiągnęliśmy, bo spędziliśmy czas w przemiłej atmosferze. Dziękujemy łomżyńskiej Policji za zabezpieczenie trasy oraz Hotelowi Kurpia Arte w Nowogrodzie za poczęstunek.

Tutaj znajdziecie fotograficzną dokumentację imprezy (XII Rajd rowerowy).

 

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol