Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

W dniach 24-26 maja urządziliśmy sobie małe zawody wędkarskie w Rajgrodzie. Pogoda dopisała, świeciło słonko, temperatura nie za wysoka, w sam raz aby połowić ryby i zrelaksować się podziwiając piękno okolicznej przyrody. Za wspaniały czas odpoczynku od codziennych trosk dziękujemy naszym sponsorom Gminie Łomża oraz spółce MPWIK Łomża. Program realizowany dzięki Łomżyńskiemu Programowi Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W całych tych zawodach nie chodziło o rywalizację, ale o dobrą zabawę oraz integrację ludzi, którzy wcześniej borykali się z uzależnieniem. Dzięki takim działaniom wielu z nas ma okazję umocnić się, aby nie powrócić do złych nawyków, stać się wartościowym członkiem rodziny i społeczeństwa. W czasie trwania zawodów dużo rozmawialiśmy, a więc czas spędzony nad wodą nie był poświęcony tylko wędkowaniu. Uczestnicy z chęcią dzielili się swoimi doświadczeniami, słuchali, ale też wzbudzali niemałe zainteresowanie wśród ludzi przebywających w ośrodku wypoczynkowym. Podchodzili do nas, pytali się, rozmawialiśmy. Myślę, że idea trzeźwości zyskuje coraz większe uznanie, tym bardziej, że nasi obserwatorzy widzieli, iż można bawić się i spędzać fajnie czas bez alkoholu. Mamy nadzieję, że uda nam się tą imprezę rozkręcić i stanie się ona stałym elementem naszych działań.


„I TY ZASŁUGUJESZ NA LEPSZE ŻYCIE! CZASAMI TO CZEGO SZUKAMY TAK DALEKO JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI, WYSTARCZY TYLKO MIEĆ ODWAGĘ PO TO SIĘGNĄĆ.”

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol