Main Menu

Rozliczenie PIT z PITax.plDarmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

Breadcrumbs

W dniu 26 marca nasze Stowarzyszenie otrzymało czek o wartości 5000 zł za udział w programie grantowym "Decydujesz, pomagamy". Pieniądze przeznaczone zostaną na rajd rowerowy Doliną Narwi. Uroczyste wręczenie czeków odbyło się w Tesco.

Czek w imieniu Stowarzyszenia odebrał Robert Grzymała, prezes Stowarzyszenia i przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Urzędzie Miejskim w Łomży. Jak zauważył: "Jest to dla nas ogromna satysfakcja. To pokazuje, że ludzie doceniają nasze działania."

 

 

Grupy Rodzinne Al-Anon (Ang. Al-Anon Family Group) (Al-Anon - od pierwszych sylab Alcoholics Anonymous) - pracujące w oparciu o 12 Stopni. To grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików. Wspólnota nie jest związana z żadną sektą, wyznaniem, ugrupowaniem politycznym, organizacją czy instytucją. Nie bierze udziału w żadnych sporach. W Al-Anon nie ma żadnych składek członkowskich. Przynależność i uczestnictwo jest w pełni dobrowolne.

PRZYDATNE LINKI

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

lomza nadleśnictwo łomża parafia osm piątnica phu kurpiewski gmina lomza speed_asggok mpwik word centermebelpianpol